..Yaz Yağмuяu..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Yaz Yağмuяu..

Herşeyi bulabileceğiniz bir öğrenci formu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

O gece xD Korkunç

YazarMesaj
eиqeLLi DuчquLaя !
AdministratöR
AdministratöR
eиqeLLi DuчquLaя !

Kadın
Ruh HaLiniz : O gece  xD Korkunç Suskun10
Takımınız : O gece  xD Korkunç Besiktas
SanaL Hayvanınız : O gece  xD Korkunç 3tavsa10es4wq3it1
Puan Durumu :
O gece  xD Korkunç Left_bar_bleue100 / 100100 / 100O gece  xD Korkunç Right_bar_bleue

Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 9

O gece  xD Korkunç Empty
MesajKonu: O gece xD Korkunç   O gece  xD Korkunç Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 3:58 pm

6 haziran 2006 da karanık bir geceydi biz 2 kuzen macera arayısı ıcınde dısari cıktık saat baya bi gec olmasına karsın bizi durduramadi. dısaı cıktık ve yürümeye basladık.konusa konusa yürüyorduk ama nereye gittigimizi bilmiyorduk daha dogrusu farkedememistik konusurken. sonra bian tökezledim yerde tazede kan ve bi tutam sac vardi.
bii an korktuk ve etrafımıza baktık ama her yer karanlıktı sadece bizim oldugumuz yer aydınlıktı.
ne geldigimz yer belliydi nede gidecegimz yer.kuzen arkasına baktı ve bir adam gördügünü soyledi bende hemen ona gidip yolu sormamız gerektigini soyledm kuzen oraya gitmeye basladi ama adam yok olmustu. ve birden bi cıglık duyuk bn panige kapıldım ve kosmaya basladm kuzende arkamdan geliyordu. kuzenın kolumdan tutmasyla durdum ama cok gecti bir mezarlıgın ortasndaydık. ve yurumeye basladık eve gitmek istiyorduk bi yerde ısık gorduk oraya gitmeye basladık biraz yaklasınca sok olduk cunku 4 5 kisi bi kızı baglamıslar ve kızı yatrmaya calisiyorlardi. kısa bir sure sonra kıs dırenmeyi bırakıp yere yatti ve bi kisi elinde bir bıcakla kısa dogru yaklasti. bn panik halınde polisi aramaya calisiyordum ama telefon cekmiyordu. sonra caresizce izlemeye basladık. elınde bıcak olan adam kızın tenınde bıcagı gezdırıyordu ve ardından kan fıskırdı ve ardadına kızı bıcaklamaya basladılar. kız acı ıcınde bagırıyordu biz ise caresizce izliyorduk. daha sonra arkamda bir el hissettim bi an amcaydi o gordugumuz adamdı biize hemen burdan gitmemiz gerektigini soledi bzde ona uyduk ve yurumeye basldık adam orda bi satanst ayini yapıldıgını solyledi ve adamın kulubesıne gittik bizde nasl buraya geldigimi sorunca herseyi anlattık adam saskınlıkla bizi dinliyordu.daha sonra nereden geldigimizi sordu söyledigimizde ise garip bir yüz ifadesiyle karsılastık bize oradan buraya yürüyere gelmenin nerdeyse imkansı oldugunu söyledi cok sasırmıstık.bizi arabayla götürmeyi teklif etti biraz tedirgin olduk fakat baska caremiz yoktu kabul ettik. eve geldigimizde ikimizde soktaydık cünkü gercekten oraya yürüyerek gitmiş olamazdık evden cok uzaktaydı...eve geldik sabah olmustu bile biz hala soktaydık kimseye anlatamazdık inanmazlardı cünkü en iyisi unutmaktı...
http://yazyaqmuru.yetkinforum.com

O gece xD Korkunç
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yazyaqmuru KORKU TÜNELİ--korkunç resimler