..Yaz Yağмuяu..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Yaz Yağмuяu..

Herşeyi bulabileceğiniz bir öğrenci formu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten ..

2 posters
YazarMesaj
YüxєxєS
Süper ModeratöR
Süper ModeratöR
YüxєxєS

Kadın
NerdeN : öLüyüm MézarDa DéiLim..Diriyim Hayatta DéğiLim..ßiLmém qi ßén NérDéiimm..!KaYsEri xD
Ruh HaLiniz : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Kustah10
Takımınız : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Galatasaray
SanaL Hayvanınız : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. 11farezo7yb7fj9ie1
Puan Durumu :
Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Right_bar_bleue

Rep Puanı : 7
Rep Gücü : 15

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Empty
MesajKonu: Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten ..   Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 3:36 pm

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. W8s21u

Unut/ma beni...

Ruhum komada... Ruh ölür mü? Ruhlar/da ölürCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev yorulur senden öğrendim...

Dinle/meCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev kalp atışlarımı... Onlar çoktan durdu... Nabzım karışmıyor artıkCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev sesine!

Senin sokaklarında adımı heceledim hep... Adımı aradım yüzünün tutunaksız merdivenlerinde... Dilinden düşerken yerlereCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev kirpiklerine astım Ef'iCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev Sun savruldu bilmediğim bir kenteCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev ayaklarının güzüne!... Ef-Sun düş'tüCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev kanadı...

Sana her uzanışımdaCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev üstüme bastın... Dib(-in)e vurdum en dibe!...

Ruh katili! Acıyı ördün saçlarımaCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev gecelerimde ki yıldızları indirdin yeryüzüneCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev gülüşlerimi hapsettin duvarlarına! Beyaza leke düşer dedimCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev mürekkebin kirletti düşlerimi! Ay ışığı'ndan yıldızları (ç)alamıyorumCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev göğe ellerim uzandığındaCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev ekleyemiyorum gözlerimeCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev tekrar gülerlerdi belki! Yerine koy onları! Yakışmadılar yeryüzüneCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev tıpkı senin aşk(-ım)a yakışmadığın gibi!

Nefes diye soluklandığım havaCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev ciğerlerimi boğuyor... Parçalanmış ömrüme yama yapıyorum bıraktığın hüznü... Ama arada bir de düşünüyorumCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev delik deşik aldanmışlıklarım dururken sen değilsin bu mutsuzluğun nedeni... Hep koyu siyah yalnızlıktı taşıdığımCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev şimdi içine kırmızı damladı.

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. 2zemj6d

Sol yanımda ki kesikCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev ihanetinin arsız dikeni! SusCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev bana aşk de/me! Yoksu(l-n)luğunda peydahladığınCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev (p)hiçim ben! Ayazlar da üşüttüğünCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev gülüşlerinle emzirmediğinCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev sana aç bıraktığın! Suretimin aslı yok! Adım yok! Babam yok! Yoklukların içinde (p)hiçim! Faili belli olan (h)piç! Mezar taşıma adını yaz! Doğuşuma sevinmedin sevgili(m)Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev ölümüme ağlasın melekler(in)!

Cesedimde parmak izlerin var! Yaşanmışlıklar(-ımız) tebessüm ediyorlar her köşede... Olay yeri inceleme ekipleri gelecek birazdan! Yalanları kuşan/ma... Tanrı inecekCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev anlatacak cinayetini!

Ne çabuk bulandım kırmızıyaCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev siyahın masumiyetindeyken... Rahmim de kürtaj kırıntıları... Oluk oluk akıyor geceye kan!

Oysa prensestim ben ölmeden önceCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev camdan/dı yüreğimin ayakkabısı...

Masallar değiştiCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev büyüdük...
Dedim ya; camdan/dı yüreğimin ayakkabısı zaten... Kırıldı(m)!

Gerçekleri kandıramaz kelimeler(in)...

Gidemezsin dedin...

Gittim...

Öldürürüm dedin...

Zaten ölüy(d)üm...

Terkettin...

KaldınCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev kalandı terkeden! Yürek kapımı kapattım... Ayakkabımı eşiğine bıraktım...

Bana el/veda(lar)...

Özgürsün artıkCamdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Smilev yazılmayacak olsan da satırlarımda;

Günün aydın olsun Efsun'suz tümce...

Yaşat/ma beni...
http://www.gizemliyasam.tr.gg
eиqeLLi DuчquLaя !
AdministratöR
AdministratöR
eиqeLLi DuчquLaя !

Kadın
Ruh HaLiniz : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Suskun10
Takımınız : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Besiktas
SanaL Hayvanınız : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. 3tavsa10es4wq3it1
Puan Durumu :
Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Right_bar_bleue

Rep Puanı : 0
Rep Gücü : 9

MesajKonu: Geri: Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten ..   Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 5:07 pm

Yaşat/ma beni...
SaoL canım çoq gsLmiş ( :
http://yazyaqmuru.yetkinforum.com
YüxєxєS
Süper ModeratöR
Süper ModeratöR
YüxєxєS

Kadın
NerdeN : öLüyüm MézarDa DéiLim..Diriyim Hayatta DéğiLim..ßiLmém qi ßén NérDéiimm..!KaYsEri xD
Ruh HaLiniz : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Kustah10
Takımınız : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Galatasaray
SanaL Hayvanınız : Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. 11farezo7yb7fj9ie1
Puan Durumu :
Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Right_bar_bleue

Rep Puanı : 7
Rep Gücü : 15

MesajKonu: Geri: Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten ..   Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten .. Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 2:57 pm

önemsiz YaBrum..:a
http://www.gizemliyasam.tr.gg

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten ..
1 sayfadaki 1 sayfası